Image, feedback button.

www.jobsbucuresti.ro

Acest anunt a expirat.

Va rugam, vizualizati anunturile noastre active: incepeti o noua cautare aici

Manipulanti Marfa - Bucuresti

SC TRENKWALDER SRL- Manipulanti Marfa - Bucuresti
Adaugata la 19.04.2011
ID-ul anuntului: 183816
expirat

Responsabilitati:

Manipulare marfa de tip componente de aparatura medicala.

Cerinte:

Experienta anterioara in depozit reprezinta un plus.
Autorizatia iscir reprezinta un plus.
Se utilizeaza scanerul in depozit.
Cunostinte calcule matematice elementare: inmultire, scadere, adunare.
Atentie la detaliu, seriozitate.

Beneficii:

Locatie depozit: Autostrada A1 Pitesti, parc logistic Cefin, km 13.
Transport asigurat de la Autogara Militari.
Salariu 850 lei net + tichete de masa.
Program de lucru 8h/zi: 06:30 - 14:30 / 09:00 - 17:00

Descrierea firmei:

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.

Categorie
Aprovizionare / Distributie / Logistica
Experienta minima
1 an
Nivel studii
Scoala profesionala
Tip job
Full time
Locatia
Bucuresti